Od pondělí 27.4. 2020 opět do vlastních nádob!


Máme pro Vás nové informace k provozu našich obchodů:

  • Používejte dezinfekci, která je na prodejně k dispozici, noste roušky a udržujte rozestupy.
  • Stále nabízíme možnost předobjednání nákupu. Využijte on-line  objednání přes www.vyzvednisi.cz nebo pošlete na naši fb stránku zprávu nebo na email bezobalubrno@gmail.com nebo na tel. číslo 731 904 806 vzkaz se svojí objednávkou a my Vám ji přichystáme. V potvrzení objednávky Vám napíšeme čas (hodinové rozmezí), kdy si ji budete moci vyzvednout. Z tohoto důvodu zveřejňujeme nabídku našeho zboží na fb i na našich webových stránkách.
  • Preferujeme platby kartou.
  • Přísné hygienické opatření stále platí – 2x denně umýváme antibakteriálním a antivirovým gelem plochy, které jsou nejčastěji v kontaktu s lidskou rukou – tedy prodejní stůl, madla od samospádů, víčka od sklenic, sklenice, kliky od dveří.
  • V neposlední řadě i Vás znovu žádáme o odpovědný přístup a pokud se necítíte dobře či trpíte některými symptomy chřipkového nebo virového onemocnění raději prosím zůstaňte doma. V prodejnách prosím také dodržujte základní hygienické zásady – např. při kašlání nebo kýchání zakašlejte do ohybu loktu, tím zakryjete nos a ústa, v případě nutnosti smrkání toto vykonejte venku před prodejnou, apod.

Moc děkujeme za pochopení a za Vaši přízeň.

Všem přejeme pevné zdraví!

Tým z Vašich prodejen Zvaž to!

PS.: I přes nastalou situaci máme pro Vás řadu novinek, tak nás nadále sledujte! 

A zde je odkaz na naši aktuální nabídku:

 


10.12.2019 se nám podařila úžasná věc – otevřeli jsme druhou prodejnu Zvaž to v Brně Bohunicích. Nemalou měrou jste se na to podíleli i Vy a proto bychom Vám chtěli srdečně poděkovat. Oslovili jsme Vás prostřednictvím crowfoundingové kampaně přes portál Hithit, abyste nám přispěli na rozjezd a vybavení prodejny. Koupili jste si nejen spoustu poukazů a jiných odměn, ale také jste přispěli naprosto nezištně adoptováním samospádových zásobníků, váhy, lednice nebo prostě jen tak! A to nás opravdu moc potěšilo! Ještě jednou moc děkujeme.