Nová otevírací doba v Bohunicích: Po – Pá: 12:00 – 18:00, So: 10:00 – 14:00

 

Od pondělí 27.4. 2020 opět do vlastních nádob!


Máme pro Vás nové informace k provozu našich obchodů. Jsme obchody s potravinami a drogerií, proto Vám chceme naše služby nabízet i nadále. Navíc u nás to nevypadá jako nyní v super/hypermarketech 

Každopádně pro ochranu Vašeho i našeho zdraví a bezpečnosti jsme přijali tyto nová opatření od pondělí 16.3. do odvolání:

I. Dočasně potraviny vydáváme pouze do našich papírových sáčku a/nebo skleněných vratných obalů.

II. Budeme upřednostňovat vydávání zboží po předobjednání. Předem zašlete na naši fb stránku zprávu nebo na email bezobalubrno@gmail.com nebo na tel. číslo 731 904 806 vzkaz se svojí objednávkou a my Vám ji přichystáme. V potvrzení objednávky Vám napíšeme čas (hodinové rozmezí), kdy si ji budete moci vyzvednout. TENTO POSTUP UPŘEDNOSTŇUJEME. Z tohoto důvodu zveřejňujeme nabídku našeho zboží na fb i na našich webových stránkách.

III. Při příchodu bez předobjednání vezmeme Vaši objednávku, ale do obchodu nebude vpuštěn více jak jeden zákazník v čase. Budete obslouženi obsluhou. Chceme minimalizovat jakýkoliv Váš kontakt s vybavením obchodu či zbožím.ZÁKAZNÍCI VYZVEDÁVAJÍCÍ PŘEDOBJEDNÁVKU MAJÍ PŘEDNOST.

IV. Preferujeme platby kartou.

V. Předchozí přísné hygienické opatření stále platí – do odvolání pozastavujeme příjem Vašich sklenic a nádob, 2x denně umýváme antibakteriálním a antivirovým gelem plochy, které jsou nejčastěji v kontaktu s lidskou rukou – tedy prodejní stůl, madla od samospádů, víčka od sklenic, sklenice, kliky od dveří, apod., kdykoliv můžete požádat o umytí (Vašich) rukou – v obou prodejnách jsou umyvadla s teplou vodou a mýdlem.

V neposlední řadě i Vás znovu žádáme o odpovědný přístup a pokud se necítíte dobře či trpíte některými symptomy chřipkového nebo virového onemocnění raději prosím zůstaňte doma. V prodejnách prosím také dodržujte základní hygienické zásady – např. při kašlání nebo kýchání zakašlejte do ohybu loktu, tím zakryjete nos a ústa, v případě nutnosti smrkání toto vykonejte venku před prodejnou, apod.

Moc děkujeme za pochopení a za Vaši přízeň.

Všem přejeme pevné zdraví!

Tým z Vašich prodejen Zvaž to!

PS.: I přes nastalou situaci máme pro Vás řadu novinek, tak nás nadále sledujte! 

A zde je odkaz na naši aktuální nabídku:

 


10.12.2019 se nám podařila úžasná věc – otevřeli jsme druhou prodejnu Zvaž to v Brně Bohunicích. Nemalou měrou jste se na to podíleli i Vy a proto bychom Vám chtěli srdečně poděkovat. Oslovili jsme Vás prostřednictvím crowfoundingové kampaně přes portál Hithit, abyste nám přispěli na rozjezd a vybavení prodejny. Koupili jste si nejen spoustu poukazů a jiných odměn, ale také jste přispěli naprosto nezištně adoptováním samospádových zásobníků, váhy, lednice nebo prostě jen tak! A to nás opravdu moc potěšilo! Ještě jednou moc děkujeme.